Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pokoje ALA

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Myśliwska 2a, Karpacz
Cena od 40 zł
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Obiekt ALA serdecznie zaprasza na wypoczynek do Karpacza. Oferujemy Państwu przytulne pokoje z pięknym widokiem na Śnieżkę. Budynek położony jest w malowniczej okolicy, naprzeciwko wyciągów narciarskich. W bliskiej odległości znajduje się zielony szlak w kierunku Świątyni Wang oraz szlak czerwony prowadzący do kaplicy św. Anny w Sosnówce. Gościom udostępniamy także ogród z ławeczkami oraz miejscem na grill.

Oferujemy

Nasz obiekt składa się z dwóch budynków: - Pokoje Gościnne ALA (pokoje 2 i 3 osobowe, na wyposażeniu radio i TV. Pokoje posiadają balkony z pięknym widokiem na góry. Wspólna łazienka na dwa bądź trzy pokoje) - Pokoje Gościnne Pod Bluszczem (proponując Państwu pokoje 2, 3, 4 osobowe, wyposażone w radio i TV. Część pokoi posiada łazienkę)

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Łazienka na korytarzu
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Część pokoi z balkonami
Czajnik elektryczny
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)