Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

PERŁA SUDETÓW

Ośrodek wczasowy w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Żeromskiego 7/9, Karpacz
Cena od 88 zł ze śniad.
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Położony w Karpaczu u podnóża Śnieżki Pensjonat *** PERŁA SUDETÓW oraz Willa PERŁA SUDETÓW oczekują na gości, zarówno preferujących wygodę i przyzwyczajonych do komfortowego wypoczynku oraz tych mniej wymagających.

Oferujemy

PERŁA SUDETÓW

  • Willa I *** To stylowy, odrestaurowany , należący do zabytków Pensjonat, posiadający kategoryzację trzech gwiazdek. Znajduje się w nim 12 pokoi -1, 2 - osobowych z łazienkami, weneckimi werandami oraz z ciekawymi rozkładami pokoi.Istnieje możliwość dostawek . Każdy pokój wyposażony jest w eleganckie meble, TV-SAT oraz radio.

  • Willa II Jest budynkiem klasy turystycznej. Jest to obiekt dwukondygnacyjny posiadający 11 pokoi 2,3, 4, 5 osobowych- ogółem 45 miejsc. Pokoje wyposażone są w umywalki z ciepłą i zimna wodą oraz TV. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salę konsumpcyjna, która oferuje całodzienne smaczne i urozmaicone wyżywienie. Willa II posiada kartę kwalifikującą obiekt na akcję zimową i letnią zatwierdzoną przez kuratora oświaty.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Grill

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)