Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

ZAPIECEK

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Urocza 3a, Szklarska Poręba
Cena od 50 zł
602 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

ZAPIECEK w Szklarskiej Porębie położony jest tylko 30 metrów od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę. Naprzeciwko znajdują się skałki Marianki, a obok swoją siedzibę ma Karkonoski Park Narodowy.

Oferujemy 12 miejsc noclegowych w pokojach 2 – 3 osobowych. W budynku znajduje się restauracja, specjalizująca się w kuchni polskiej, serwująca posiłki przygotowywane tradycyjnymi metodami i tylko z naturalnych produktów. Przy budynku znajduje się zamykany na noc parking mieszczący 18 samochodów i autobus.

Oferujemy

W naszej ofercie znajdują się przytulne pokoje 2 – 3 osobowe, urządzone nowocześnie ale z zachowaniem urokliwego klimatu starego domu rodzinnego. Pokoje  wyposażone są w łazienkę oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. 

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)