Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pensjonat MIMOZA

Pensjonaty, Wille w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Leśna 1, Świeradów-Zdrój
Cena od 64 zł
75 7... 607 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Pensjonat Mimoza w Świeradowie-Zdroju położony jest w zacisznym miejscu, kilka minut spacerkiem od Parku Zdrojowego i Hali Zdrojowej. Budynek pensjonatu pochodzi z 1925 r. i od początku swego istnienia (pod nazwą Rheingold) pełnił funkcję pensjonatu - domu kuracyjnego. Oferujemy 14, przytulnie urządzonych pokoi 1, 2, 3 i 4 osobowych (36 miejsc) z łazienkami, TV i bezprzewodowym internetem. Do Państwa dyspozycji jest: - miejsce na ognisko, grill - boisko do badmintona - mini plac zabaw dla dzieci - ogrodzony parking W odległości 30 m od naszego obiektu znajduje się wyciąg orczykowy ze sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem. Przy wyciągu funkcjonuje także szkółka narciarska i BABY LIFT, do kolei gondolowej jest ok. 1,5 km.

Oferujemy

Do Państwa dyspozycji Pensjonat Mimoza oddaje 14 przytulnie urządzonych pokoi 1, 2, 3 i 4 osobowych (36 miejsc) wyposażonych w łazienki (z wanną lub prysznicem), telewizor i bezprzewodowy internet.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Grill
Plac zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)