Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Park Bajek

Niezwykła wycieczka w bajkowym świecie

Park Bajek w Karpaczu to rewelacyjna atrakcja dla całej rodziny. Spacerując leśnymi dróżkami, odwiedzamy bajkowe chatki, a w każdej z nich czeka na nas inna opowieść.

Na odkrycie czekają historie o Królowej Śniegu, Pinokiu, Jasiu i Małgosi, Calineczce, Czerwonym kapturku, Żabim Królu i Roszpunce. W każdej chatce można wysłuchać historii czytanej przez lektora oraz obejrzeć inscenizację.

Oprócz tego na terenie Parku Bajek na dzieci czeka duży nowoczesny plac zabaw. Z pewnością frajdą będzie wdrapanie się na miniaturową Śnieżkę i obejrzenie z bliska makiety obserwatorium meteorologicznego, stanowiącej wierne odwzorowanie oryginalnej budowli. Natomiast w tunelu pod szczytem czeka ukryty „skarb Ducha Gór”. Do tego ciekawe gry wodne, trampolina oraz letni tor pontonowy.

Park Bajek ma także walory edukacyjne – w specjalnych gablotach umieszczono wszystkie rodzaje grzybów, które spotkać można w naszych lasach.

Powierzchnia Parku to około 2,5 ha, a czas zwiedzania wynosi około 2 godzin.

Cennik

  • 15 zł - JEDNO DZIECKO w wieku od 2 do 16 lat. (Bilet ważny cały dzień), w cenie biletu jeden zjazd na torze pontonowym

  • 10 zł - JEDNA OSOBA DOROSŁA Rodzic/Opiekun. (Bilet ważny cały dzień), w cenie biletu jeden zjazd na torze pontonowym

  • 10 zł - GRUPY ZORGANIZOWANE Grupa powyżej 10 osób - 10 zł/osoba, na każde 10 biletów - 2 opiekunów gratis

  • 250 zł - BILET SEZONOWY Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci (bilet sezonowy jest biletem imiennym i jest ważny tylko dla jednej rodziny)

  • 3 zł - ZJAZD NA PONTONIE Jednorazowy przejazd

  • 20 zł - 10 ZJAZDÓW NA PONTONIE Karnet

​​


PARK BAJEK czynny jest codziennie w godzinach 10:00 - 18:00​

Adres

Karpacz, Wilcza Poręba
ul. Wilcza 2
Tel. 75 72 205 05
Kom. 783 959 868

Komentarz:

Dodaj