Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pałac MARGOT

Apartamenty w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Wielkopolska 4, Karpacz
Cena od 140 zł
75 7... 609 ...
Wyślij zapytanie
+ 3

O obiekcie

ELEGANCKIE POKOJE I APARTAMENTY W KARPACZU Pałac Margot położony jest na terenie pięknego parku, w cichej dzielnicy Karpacza, 800 metrów od centrum miasta. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odrestaurowany budynek fascynował niepowtarzalną atmosferą oraz urzekał pięknem architektury. To szczególne miejsce, które zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Piękne widoki, bliskość przyrody oraz atrakcji znajdujących się w Karpaczu i okolicy są gwarancją udanego pobytu.

Oferujemy

Dla naszych gości przygotowaliśmy 35 uroczych pokoi i apartamentów, kładąc szczególny nacisk na to, aby każdy z nich odznaczał się luksusem i elegancją. Pokoje wyposażone są w komfortowe meble, łazienkę, telewizor. Z jednej strony dają poczucie oderwania od monotonii codziennego życia, z drugiej pozwalają na korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Do dyspozycji gości: - drink bar z szerokim wyborem alkoholi z całego świata - kawiarnia oferująca znakomitą włoską kawę - sala balowa na 100 osób

Wyposażenie obiektu

Restauracja
Basen
Bilard
Siłownia
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Suszarka do włosów
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)