Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Pałac Łomnica

Pałac w Mysłakowice

Dodaj do ulubionych
ul. Karpnicka 3, Łomnica
Cena od 145 zł ze śniad.
75 7... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

W Małym Pałacu znajduje się 12 dwuosobowych pokoi. W domkach ogrodowych, w bezpośrednim sąsiedztwie pałacu, oferujemy 1 studio i 5 apartamentów - 4 Apartamenty Ogrodników i jeden Apartament Woźnicy. Cały hotel promieniuje ciepłem, urokiem śląskiego dworu. Hol pałacowy z przytulnymi fotelami przed kominkiem, romantyczna restauracja z wieloma kącikami sprzyjającymi relaksowi, pozwalającymi spędzić cały dzień przy kaflowym piecu lub latem słoneczne tarasy ogrodowe przy fontannie i leżaki na trawie... Relaks i wspaniałe samopoczucie o każdej porze roku. Czym byłaby wiejska posiadłość bez czworonoznych przyjaciół? Psy są u nas mile witane.

Oferujemy

Obiekt Pałac Łomnica oferuje zakwaterowanie w budynku głównym oraz w 3 domkach w ogrodzie. Wszystkie przestronne pokoje, apartamenty i apartamenty typu studio zostały elegancko urządzone przy użyciu mebli z epoki. Restauracja serwuje smaczne dania kuchni lokalnej, którymi Goście mogą delektować się przy kominku, a latem – również na słonecznym tarasie. Na terenie obiektu mieści się także barokowa sala balowa oraz Salon Różowy z widokiem na rzekę i park – obie sale mogą zostać wynajęte przez grupy na różnego rodzaju uroczystości.  

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Płatność kartą
Restauracja

Wyposażenie pokoi

Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)