Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

OW WARS I SAWA

Ośrodek wczasowy w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Sarnia 21, Karpacz
Cena od 45 zł
75 7... 501 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Ośrodek Wypoczynkowy "WARS" i "SAWA" położony jest ok. 1000 m od centrum Karpacza, u podnóża Śnieżki. Otoczony bujną zielenią na powierzchni 1 ha, co gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju. Baza noclegowa to dwa budynki „Wars” (31 miejsc) i „Sawa” (34 miejsca) oraz budynek administracyjny w którym znjduje się stołówka. Zapewniamy pobyt w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w telewizory, radio ,bezprzewodowy Internet czajnik elektryczny i zastawę stołową. Pokoje 4-osobowe są dwupoziomowe i dodatkowo wyposażone w lodówki. Do dyspozycji naszych gości oddajemy stołówkę w której przygotowujemy śniadania i obiady. Śniadania serwujemy na stole szwedzkim w godzinach od 9:00 do 10:00.W przypadku gdy w ośrodku zameldowanych jest mniej niż 10-ciu Gości , dopuszcza się możliwość śniadań w formie dań serwowanych .Obiad serwujemy od godz. 16:00 do godz.17:00 w formie dań serwowanych. W ośrodku znajduje się świetlica, miejsce zabaw dla dzieci, stół do tenisa stołowego, wypożyczalnia sprzętu sportowego . Na terenie ośrodka znajdują się plac zabaw dla dzieci, dwa boiska z czego jedno jest wielofunkcyjne o utwardzonej nawierzchni ,miejsce na ognisko oraz grilla, niestrzeżone miejsca parkingowe. Pragniemy Państwa zaprosić do współpracy z naszym Ośrodkiem Wypoczynkowym Wars i Sawa w Karpaczu w zakresie organizacji: * pobytów grupowych, * spotkań integracyjnych, * spotkań konferencyjno-szkoleniowych, * kameralnych spotkań Zarządów Firm, * zielonych szkół, * zimowisk z nauką jazdy na nartach, * wycieczek tematycznych np. związanych z praktyką hotelarską, * wycieczek szkolnych. Istnieje możliwość zorganizowania Państwu za dodatkową opłatą pobytów z możliwością : * wynajęcia przewodnika, * organizacji wycieczki wyjazdowej do Pragi, Zoo Safari w Czechach , Drezno, * wykupienia biletów do Muzeum Zabawek , Muzeum Sportu i Turystyk ,Aquaparku * organizacji ogniska lub imprezy biesiadnej * wspinaczki skałkowej, * nauki jazdy na nartach. Szerokie możliwości organizacji imprez towarzyszących, umożliwiają indywidualne przygotowanie oferty dla każdego klienta.

Oferujemy

Baza noclegowa to dwa piętrowe budynki „Wars” (31 miejsc) i „Sawa” (34 miejsca) . Zapewniamy pobyt w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w telewizory, radio ,bezprzewodowy Internet czajnik elektryczny i zastawę stołową. Pokoje 4-osobowe są dwupoziomowe i dodatkowo wyposażone w lodówki

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Sala zabaw
Plac zabaw
Tenis stołowy
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)