Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Ośrodek Wypoczynkowy HALNY

Dom gościnny w Szklarskiej Porębie

606 503 279 ul. Partyzantów 15 Strona www

O obiekcie

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do Ośrodka Wypoczynkowego HALNY. Jesteśmy przekonani, że nasz obiekt jest miejscem gdzie możecie Państwo wspaniale odpocząć od zgiełku dużych miast i skorzystać z wielu atrakcji regionu oraz tras turystycznych, rowerowych i narciarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. Jest jednym z nielicznych obiektów posiadających tak wyjątkową lokalizację, dużą działkę boisko do gier zespołowych, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko, plac zabaw i sale do ćwiczeń. Przy obiekcie profesjonalne zaplecze sportowe Orlik i plac zabaw.

Oferujemy

Oferujemy Państwu około 110 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Wyposażone w łazienkę TV, a część balkony Ośrodek Halny to również miejsce w którym ugościmy Państwa pyszną, domową kuchnią, w której oprócz powszechnie znanych przysmaków znajdą Państwo także typowe, regionalne potrawy.

Szczegóły

Gwarancja najniższych cen w Karkonoszach dla grup zorganizowanych już od 45zł z wyżywieniem (opiekunowie gratis) gwarancja najlepszej oferty* HALNY to jeden z z nielicznych obiektów w Szklarskiej Porębie Spełniający wszystkie wymogi Straży Pożarnej w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży. *cena zależy od terminu, liczby noclegów, standardu pokoi, ilości posiłków.

Zdjęcia

Położenie

Zapytaj o dostępność