Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Ośrodek Wypoczynkowy AGAWA

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Kolorowa 4, Karpacz
Cena od 35 zł
75 7... 603 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

UWAGA!! Preferujemy kontakt telefoniczny. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT. Na miejscu: wyżywienie - 2 posiłki dziennie, kawiarnia-świetlica Ośrodek Agawa położony jest przy stoku Kolorowa i przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino oraz innych wyciągach narciarskich. W zasięgu ręki stok Kolorowa. Obiekt w samym centrum Karpacza z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Blisko Muzeum Sportu i Turystyki, w pobliżu Aquapark i centrum SPA. Do dyspozycji gości oddajemy: ogród idealny do wypoczynku możliwość korzystania z grilla piłkarzyki dla dzieci i dorosłych gry świetlicowe Istnieje także możliwość zaparkowania przed ośrodkiem. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane. DUŻE RABATY DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP oraz ZIELONYCH SZKÓŁ! Z zagranicy dzwonimy z kierunkowym +48 Z Polski dzwonimy bez kierunkowego!!! 757619868, 603954868. Odległości: wspinaczka: 125 m basen: 300 m

Oferujemy

Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV-SAT + studia z łazienkami i TV-SAT.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi

Łazienka
TV SAT

Szczegóły

Cena noclegu: już od 35 zł Śniadanie: już od 10 zł Obiad: już od 15 zł Przyjmujemy grupy szkolne, zielone szkoły wycieczki szkolne, grupy zorganizowane dorosłych, rodziny i osoby indywidualne.

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)