Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy OLIMP

Ośrodek wczasowy w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. 1-go Maja 62, Szklarska Poręba
Cena od 120 zł ze śniad.
75 7... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Położony w zaciszu leśnym, 15 minut spacerem od centrum Szklarskiej Poręby, oferuje wypoczynek i relaks zarówno gościom indywidualnym, grupom turystycznym, jak i uczestnikom szkoleń, konferencji i biznesmenom. Atutem Ośrodka jest posiadanie krytego basenu. Oddajemy do dyspozycji: Kryty basen rekreacyjny Pobyt na rekreacyjnym basenie o wymiarach 11/6 z dziką rzeczką i minibasenem SPA na wyspie w połączeniu z bogatą ofertą Studia Zdrowia i Urody zregeneruje siły i odpręży po wycieczkach górskich bądź wyczerpujących obradach. Willa Olimp-Retro oddalona jest o 150 m. od głównego budynku OLIMP. Dysponuje ona dodatkowymi 30 miejscami noclegowymi. Sale szkoleniowe i konferencyjne dla 120, 60, 25, 20 osób Na potrzeby szkoleń i konferencji oferujemy nową salę konferencyjną mieszczącą 120 osób. Do dyspozycji pozostają również: sale dla 60 osób, 25 osób. Sale wyposażone są w rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran, tablice flip chart. Zapewniamy również – tv, sprzęt nagłaśniający, projektor multimedialny, itp., udostępniamy faks, ksero. Studio Zdrowia i Urody Szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny: masaże klasyczne, lecznicze, kąpiele perełkowe i borowinowe, zabiegi odchudzające i ujędrniające, poza tym sauna, solarium. Kawiarnię Ogólnodostępny taras słoneczny przygotowany do organizacji imprez plenerowych oraz biesiadnych - pieczone prosie, pikniki, biesiady Salę bilardowaą, stół do tenisa stołowego, boisko do piłki siatkowej Parking

Oferujemy

89 miejsc noclegowych: >w pokojach 1-, 2-, 3- osobowych; >w pokojach typu STUDIO (2+2);(2+1) Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV-sat, telefon, niektóre pokoje posiadają lodówkę.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Basen
Plac zabaw
Bilard
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Lodówka
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)