Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy RADOŚĆ

Ośrodek wczasowy w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Muzealna 3, Szklarska Poręba
Cena od 50 zł
75 7... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Politechniki Wrocławskiej RADOŚĆ w Szklarskiej Porębie to całoroczny, czteropiętrowy obiekt gotowy przyjąć do 110 osób. RADOŚĆ zaprasza na wypoczynek letni i zimowy, konferencje, sympozja, szkolenia. 

Do dyspozycji gości jadalnia, sala konferencyjna (na 110 osób, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, Internet). Nasza smaczna kuchnia doda Państwu siły na górskie eskapady oraz pomoże przy koncentracji i uprzyjemni każdą konferencję, szkolenie czy spotkanie. Na terenie ośrodka parking.

Oferujemy

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Politechniki Wrocławskiej RADOŚĆ oferuje 2-, 3-osobowe pokoje z łazienkami, TV, telefonami oraz balkonami, z których podziwiać można panoramę Karkonoszy.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Balkon
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)