Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny HOTTUR

Domki w Borowicach

O obiekcie

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny HOTTUR znajduje się we wsi Borowice, z daleka od głównych szos, z daleka od zgiełku, kurzu i spalin. Ten spokojny zakątek Karkonoszy leży na wysokości ok. 650 m n.p.m. w odległości 6 km od Karpacza i 16 km od centrum Jeleniej Góry. Tutaj każdy znajdzie dla siebie sposób na wypoczynek. Posiadamy obiekty noclegowe o zróżnicowanym standardzie. Do ośrodka należą także obiekty sportowe: pełno-wymiarowe boisko piłkarskie, boisko ze sztuczną trawą, sala gimnastyczna, wyciąg orczykowy, kort tenisowy, basen, czterotorowa bieżnia tartanowa i inne. Dla najmłodszych gości jest mały plac zabaw. Na terenie ośrodka znajdują się miejsca na ognisko, grilla, itp.. Na specjalne życzenie gości zajmujemy się organizacją imprez, pieczeniem prosiaka czy dzika. Posiadamy też dużą salę na przyjęcia. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wesel, imprez firmowych. Gościom pozostawiamy zawsze wolny wybór przy ich organizacji. Pomagamy w przygotowaniach lub całkowicie zajmujemy się organizacją imprezy. Polecamy bardzo dobrą i niedrogą kuchnię. W budynku głownym, znajduje się również sklep wielobranżowy.

Oferujemy

Posiadamy obiekty noclegowe o zróżnicowanym standardzie. W skład Ośrodka wchodzą:

  • budynek główny,

  • domki campingowe typu „Brda”,

  • budynek Opolanin,

  • budynek Na Stoku,

  • budynek Karkonosze,

  • budynki kolonijne.

W budynku głównym znajduje się kawiarnia, sala kominkowa, stołówka (160 miejsc), bilard, sauna, jacuzzi, 34 pokoje gościnne 2, 3 i 4-osobowe, każdy z łazienką i prysznicem, telewizorem. W kawiarni można skorzystać z bezprzewodowego połączenia z Internetem. Dziesieć 8-mio osobowych drewnianych domków campingowych jest ogrzewane przez piece akumulacyjne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Wyposażenie obiektu

Basen
Grill
Plac zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)