Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Willa OLIMP RETRO

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. 1-go Maja 64, Szklarska Poręba Górna
Cena od 90 zł ze śniad.
75 7... 504 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Willa Olimp RETRO to stylowo odrestaurowana i urządzona Willa pochodząca z XIX wieku. Dzięki zabiegom konserwatorskim obiekt został dokładnie oczyszczony z detali i innych szczegółów niezgodnych z tradycją historyczną. Obiekt uzyskał tytuł Mistera nadany przez architektów skupionych w Stowarzyszeniu Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, na Karkonoskich Spotkaniach Architektury w Szklarskiej Porębie.

Jest częścią kompleksu OLIMP (150 m), malowniczo zlokalizowany – przy drodze „Pod Reglami” oraz Leśnej Hucie, 10 min spacerem do centrum miasta. Oferujemy:

  • 32 miejsca noclegowe
  • wyposażona sala szkoleniowa dla 25 osób  - rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran, tablice flip chart. Zapewniamy również: projektor multimedialny, ekran, flipchart, itp., udostępniamy faks, ksero.

Goście Retro korzystają z sali konsumpcyjnej oraz zaplecza rekreacyjnego w budynku głównym OLIMPU. Serwisy kawowe oraz obsługę szkoleń zapewniamy na miejscu. 

Oferujemy

Oferujemy: 32 miejsca:

  • w pokojach typu studio;
  • w pokojach 2- oraz 2-osobowych z sofą;
  • w apartamencie.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki, wyposażone są w tv-sat, telefon.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Basen
Bilard
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)