Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

O obiekcie

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w Karkonosze, a dokładnie do Karpacza położonego u podnóża Śnieżki. Dom Wypoczynkowy Morskie Oko znajduje się w górnej części miasta, w pobliżu licznych szlaków turystycznych oraz wyciągów narciarskich. Centrum Karpacza znajduje się nieco dalej, ale spokojny spacer na główny deptak zajmuje zazwyczaj kilkanaście minut.

Oferujemy miejsca noclegowe w przytulnych pokojach gościnnych. Łącznie posiadamy 28 pokoi dla 66 osób. W obiekcie znajduje się też bar, ogródek piwny oraz restauracja „Karczma Sądowa 1735”. Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż budynek, w którym funkcjonuje Dom Wczasowy i restauracja pochodzi właśnie z 1735 roku.

Jesteśmy nastawieni na gości indywidualnych, ale z chęcią przyjmujemy również grupy zorganizowane. Zajmujemy się także przygotowywaniem różnego typu imprez (z cateringiem lub bez).

Do dyspozycji oddajemy również (bezpłatnie):
- miejsce na grilla i ognisko
- ogródek piwny ogrodzony parking
- przechowalnie sprzętu sportowego (rowery, narty)
- karty i szachy (za kaucją)
- dwa stoły bilardowe i dart
- instrumenty muzyczne (gitara, pianino, bęben, harmonijka)
- konsolę Xbox 360 Kinect i telewizor 70 cali

​Nasi goście otrzymują też rabaty na ciekawe atrakcje oferowane przez naszych partnerów (wycieczki, przewodnik, laserowy paintball). Zapraszamy na wypoczynek do Karpacza.

Oferujemy

Oferujemy Państwu pokoje 1, 2, 3 oraz 4 osobowe. W pomieszczeniach znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, a także telewizor, wygodne łóżka, szafa i stoliki z krzesłami. Z okien pokoi można podziwiać piękne widoki na najbliższą okolicę. Na terenie obiektu dostępny jest również bezprzewodowy Internet.

Szczegóły

Pokój 1-osobowy: 60,- za dobę (+ 10,- przy jednej dobie)
Pokój 2-osobowy: 55,- za dobę i osobę  (+ 10,- za całość przy jednej dobie)
Pokój 3-osobowy: 50,- za dobę i osobę  (+ 10,- za całość przy jednej dobie)
Pokój 4-osobowy: 45,- za dobę i osobę  (+ 10,- za całość przy jednej dobie) 

Rabaty dla dzieci:

wiek od 6-12 lat- 25%

od 3-6 lat - 50%

do 3 lat gratis, śpiące w łożu z rodzicami 

Położenie

Zapytaj o dostępność