Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

LEŚNY CZAR

Kwatery w Michałowicach

Dodaj do ulubionych
ul.Sudecka 18, Michałowice
Cena 40 - 50 zł
510 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do domu wypoczynkowego Leśny Czar. Nasz dom położony jest u podnóża góry Grzybowiec, na skraju lasu i Karkonoskiego Parku Narodowego, w malowniczo położonej górskiej miejscowości Michałowice, leżącej na wysokości 650m n.p.m.

Oferujemy

Oferujemy 12 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych i jednym pokoju czteroosobowym osobowym bez wyżywienia. W domu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, gdzie można przygotować samodzielnie posiłki, również w dolnej częci domu znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia, salon z kominkiem oraz TV. Również zapraszamy do naszego zielonego ogrodu gdzie jednocześnie można podziwiać krajobraz i piec kiełbaski na grillu. Dom posiada własny ogrodzony parking.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)