Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

MALWA

Pokoje w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Bronka Czecha 2, Świeradów-Zdrój
Cena od 80 zł z wyżywieniem
75 7...
Wyślij zapytanie
+ 1

O obiekcie

MALWA położona jest przy tym poza drogami najbardziej uczęszczanymi przez przechodniów, co gwarantuje ciszę i spokój. Leży na parceli o wielkości ok. 7500 m2, co daje poczucie wolności i przestrzeni. Z łąki przed budynkiem macie Państwo wspaniały widok na pięknie zalesioną Sępią Górę.

Oferujemy

Oferujemy naszym gościom pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o standardowym wyposażeniu. Każdy pokój posiada własną toaletę z natryskiem oraz telewizor i radio. Wszystkie Państwa życzenia spełni miła i profesjonalna obsługa pensjonatu, z którą będziecie Państwo mogli porozumieć się także w języku angielskim, niemieckim i włoskim. Własna kuchnia zapewnia domowe i smaczne posiłki (standardowo śniadanie i ciepłą kolację). Do dyspozycji naszych gości jest własny parking, miejsce na ognisko oraz sala klubowa z dobrze zaopatrzonym barem, kominkiem i telewizorem. Nasz pensjonat otwarty jest przez cały rok. Mile widziane są u nas zarówno pojedyncze osoby, jak i zorganizowane grupy, niezależnie od planowanego czasu trwania pobytu. Po uzgodnieniu postaramy się spełnić również wszystkie Państwa specjalne życzenia.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Grill
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)