Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Malachit Medical SPA

Hotel w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Staszica 12, Karpacz
Cena od 155 zł ze śniad.
075 ... 691 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Czy chcieliby Państwo przeżyć magiczny weekend w Karpaczu ? A może raczej planują Państwo zorganizować konferencje w tej wyjątkowej górskiej miejscowości? Niezależnie z jakiego powodu interesują Państwa noclegi w Karpaczu, zapewniamy, że nasz Hotel SPA będzie trafionym wyborem.

Oferujemy

Polecamy nasze niezwykle atrakcyjne pakiety, które pozwolą na spędzenie wielu relaksujących chwil w otoczeniu zapierających dech w piersiach widoków. Świeże, górskie powietrze sprzyja wypoczynkowi, a odpowiedni dobrane zabiegi SPA zbawiennie wpłyną na poprawę wyglądu i samopoczucia. Karpacz stanowi idealne miejsce, jeśli pragną Państwo wypocząć i zadbać o siebie. Nasz Hotel SPA w górach proponuje ofertę, której nie mogą zaoferować inne hotele w Karpaczu, dlatego naprawdę warto z niej skorzystać.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Basen
Sala zabaw
Plac zabaw
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)