Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Kwatery Prywatne NADZIEJA

Kwatery w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Elizy Orzeszkowej 1/1, Świeradów-Zdrój
Cena od 38 zł
75 7... 605 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Wystrój kwater nawiązuje stylem do początków ubiegłego stulecia, oryginalne meble z tamtych czasów stwarzają niepowtarzalny klimat do wypoczynku. Pokoje dwu- i trzyosobowy, z przestronnymi łazienkami z ogrzewaniem podłogowym, a dodatkowo do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym można przygotować posiłki. Pokoje są wyposażone w odbiorniki telewizyjne. W okresie zimowym można skorzystać z wypożyczalni nart -na miejscu i niedrogo. Osobne wejście do kwater zapewnia pełną swobodę poruszania się, na terenie posesji można także zaparkować samochód. Dom położony jest w pobliżu lasu i otoczony jest terenami parkowymi. Walorów estetycznych dostarcza należący do posesji sad i ogród skalny - to wszystko pozwala się zrelaksować. Do centrum jest zaledwie 200, a do Domu Zdrojowego, gdzie mieści się baza sanatoryjna oraz pijalnia wód, zaledwie 100 m. Do turystycznych szlaków górskich jest jeszcze bliżej, gdyż zaledwie 50 m dzieli kwatery od najbliższego szlaku na Stóg Izerski i jest to zarazem trasa rowerowa dla rowerów górskich, a w okolicy przebiegają również trasy narciarskie z wyciągami. A wszystko to w cenie zwykłych kwater.

Oferujemy

Pokoje dwu- i trzyosobowy, z przestronnymi łazienkami z ogrzewaniem podłogowym, a dodatkowo do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym można przygotować posiłki. Pokoje są wyposażone w odbiorniki telewizyjne.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)