Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

KRÓLOWA ŚNIEGU

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Gimnazjalna 19a, Karpacz
Cena od 55 zł ze śniad.
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

KRÓLOWA ŚNIEGU oferuje Państwu tanie noclegi w Karpaczu przez cały rok: - 60 miejsc w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, - śniadanie kontynentalne rozszerzone - parking dozorowany, - obiekt chroniony całodobowo, - na terenie obiektu posiadamy Internet bezprzewodowy, - kącik zabaw dla dzieci. W pobliżu willi znajduje się wyciąg krzesełkowy na Kopę i letni tor saneczkowy w Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa. Zwolennicy narciarstwa mają tylko 100 metrów do wyciągu narciarskiego, który zimą jest sztucznie naśnieżany i oświetlony.

Oferujemy

KRÓLOWA ŚNIEGU to dwadzieścia pokoi.

  • Każdy pokój jest niepowtarzalny, mimo wspólnych elementów nietrudno znaleźć coś, co odróżni pokój od pokoju.

  • Królowa Śniegu dysponuje dwoma pokojami typu studio ( powierzchnia 31 m2 ). Najczęściej proponujemy je małżeństwom z dziećmi. Są to dwa pokoje połączone przedpokojem, większy z balkonem, TV LED, łożem małżeńskim i mniejszy dla jednej lub dwóch osób. Wejście do łazienki znajduje się w przedpokoju, mieści się w niej toaleta, umywalka, prysznic, szafka łazienkowa z lustrem, do której można schować kosmetyki.

  • Pozostałe pokoje są nieco mniejsze, ich wymiary to 19-21 m2, co drugi posiada balkon, a każdy łazienkę.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Parking na terenie posesji
Restauracja
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)