Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Koniczynka - pokoje

Ośrodek wczasowy w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Mysliwska 15a, Karpacz
Cena od 35 zł
603 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

KOMFORTOWE POKOJE, KARPACZ Wszystkich gości, którzy przekroczą nasze progi czeka niezapomniany pobyt w samym sercu Karkonoszy - w Karpaczu, w którym panuje magiczna atmosfera. Dbamy o to, aby najwyższy standard oferowanych usług oraz miła i fachowa obsługa sprawiły, że będziecie Państwo do nas wracać ilekroć postanowicie wybrać się w podróż na najwyższe szczyty Sudetów. Oprócz spokojnego wypoczynku, Koniczynka oferuje swoim gościom nowoczesną bazę zabiegową oraz szereg rozmaitych atrakcji.

Oferujemy

Do dyspozycji gości oddajemy łącznie 15 pokoi. Wszystkie pokoje posiadają: łazienkę, TV oraz telefon. Wraz z komfortowymi warunkami zakwaterowania, oferujemy również: * miejsce do grillowania, * plac zabaw dla dzieci, * duża świetlica, * boisko do siatkówki, * boisko do koszykówki * boisko do piłki nożnej, * dostęp do Internetu, * parking, * niezwykłe malownicze widok

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Grill
Plac zabaw

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)