Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Koncert Andrzeja Poniedzielskiego

w premierowym programie "MELO-NIE-DRAMAT"

Agencja Koncertowo-Wydawnicza SOLO, zaprasza na koncert Andrzeja Poniedzielskiego w premierowym programie "MELO-NIE-DRAMAT". 

MELO - NIE - DRAMAT — to najnowsza propozycja artystyczna Andrzeja Poniedzielskiego. W programie dużo inteligentnego humoru, satyra i piosenki. W programie – wszystko nowe, premierowe – piosenki, żarty, skecze. Bez zmian natomiast – poczucie humoru autora Andrzeja Poniedzielskiego.
Recitale Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

„Chcemy żeby jednocześnie / były święta i czereśnie”— pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. 
Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2015 - tytuł otrzymany w dniu 11.10.2015 w Katowicach.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Bilety: 
60 zł, 70 zł , do nabycia: www.biletyna.pl, www.kulturairozrywka.pl, kasa Filharmonii KOORDYNATOR – tel. 697 56-58-40

Termin: 10.03.2018 r., godz. 18.00
Miejsce: Filharmonia Dolnośląska, sala koncertowa im. Stefana Strahla, ul. Józefa Piłsudskiego 60

Informacje pochodza ze strony www.jeleniagora.pl
 

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)