Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

JEMIOŁA

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Konstytucji 3 Maja 30, Karpacz
Cena 55 - 80 zł
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Jemioła, otoczona zielenią i dużym ogrodem, położona jest w centrum Karpacza - miasta leżącego u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy Śnieżki (1602 m n.p.m.). Posiadamy: - 33 miejsca oraz 6 dostawek w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i radiem. - Jadalnię dla 40-u osób z "Kuchnią jak u mamy", Cafe bar. - Oferujemy zamykany parking na posesji. Przyjmujemy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Organizujemy imprezy okolicznościowe, bankiety oraz szkolenia do 40 osób.

Oferujemy

Oferujemy kompleksowo wyposażone pokoje, zapewniające komfortowe noclegi i relaksujące wczasy. Nasze kwatery łączą w sobie wygodę i luksus hotelowych pokoi z przytulną atmosferą pensjonatu. Pensjonat Jemioła oferuje: 33 miejsca oraz 6 dostawek w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i radiem.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja
Ogród do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Ogrzewanie
Ręczniki
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)