Hotel Jakuszyce Sport & Spa

58-580 Szklarska Poręba
Jakuszyce 5a
tel. 75 767 76 93, 503 008 008


Hotel Jakuszyce *** Sport & Spa zaprasza do Jakuszyc wszystkich, którzy szukają połączenia komfortu, relaksu i aktywnego wypoczynku.

Strefa Wellness & Spa zaprasza do korzystania z basenu, sauny i jacuzzi. Do Państwa dyspozycji oddajemy także dużą i doskonale wyposażoną sale fitness. Dopełnieniem relaksu będą indywidualne zabiegi na ciało w gabinetach Spa.

Rozrywkę zapewni pokój gier wyposażony w bilard, piłkarzyki i darta, a dla najmłodszych oferujemy kącik zabaw i zewnętrzny plac zabaw. Przy hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a latem rowerów i kijków do Nordic Walkingu.
Na życzenie organizujemy szkolenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Hotelowa restauracja przygotowuje dania kuchni polskiej i europejskiej w postaci a'la cart, a także bufetu, a hotelowy bar zaprosi Państwa na wyśmienite drinki z bogatej gamy alkoholi.

Dla zorganizowanych grup przygotowaliśmy doskonale wyposażoną salę konferencyjną, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, jako sale konferencyjną, szkoleniową lub wydzielone pomieszczenie na specjalne okazje.

Obiekt położony tuż przy Polanie Jakuszyckiej znanej wszystkim miłośnikom biegów narciarskich, a także rowerowych i pieszych wycieczek. Warunki klimatyczne sprawiają, że jest to idealne miejsce dla obozów kondycyjnych i zgrupowań zarówno dla osób uprawiających sport zawodowo jak i amatorsko. Z okien rozpościera się widok na otaczający hotel świerkowy las, a także góry Izerskie. W niedalekiej odległości znajdą Państwo także nartostrady, a po czeskiej stronie w Harrachovie słynną skocznię. Do centrum Szklarskiej Poręby około 6 km.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Bezpieczna rezerwacja przez Booking.com