Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

IKAR

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Matejki 37, Karpacz
Cena od 40 zł
75 7... 608 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Ikar jest położony blisko wszystkich szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich. Oferujemy 48 miejsca w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Do dyspozycji gości kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz dla grup świetlica/stołówka z osobną kuchnią. Miejsce i sprzęt do grillowania dostępny nieodpłatnie. Parking na 20 aut oraz 2 autokary. Wpływ górskiego klimatu (mikroklimat korzystny dla dróg oddechowych) sprawi, że już po kilku dniach pobytu w naszym pensjonacie będziecie Państwo oddychać "pełną piersią", a górskie wędrówki, jazda na nartach, czy po prostu relaks w górach pozostawią w Państwa pamięci niezatarte wrażenia. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w Ikarze był dla Gości czasem przyjemności i relaksu. Karpacz czeka!

Oferujemy

Oferujemy 48 miejsca w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Do dyspozycji gości kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz dla grup świetlica/stołówka z osobną kuchnią. Miejsce i sprzęt do grillowania dostępny nieodpłatnie. Parking na 20 aut oraz 2 autokary.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Ogrzewanie
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)