Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel Willa ODKRYWCÓW

Kwatery w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul.Okrzei 25, Szklarska Poręba
Cena 90 - 257 zł
75 7...
Wyślij zapytanie
+ 15

O obiekcie

Zapraszamy do kameralnego, nowoczesnego Hotelu Willa Odkrywców*** w Szklarskiej Porębie. Lokalizacja w sercu Karkonoszy, tuż u podnóża Szrenicy, pozwala na bezpośrednie ODKRYWANIE piękna naturalnych walorów okolicy. Bezpośrednia bliskość stoków narciarskich i szlaków turystycznych, rowerowych to tylko jedne z welu zalet pobytu w naszym Hotelu.

Oferujemy

Hotel Willa Odkrywców oferuje 16 komfortowych, starannie urządzonych pokoi, które umożliwią komfortowy wypoczynek. Mamy możliwość goszczenia 45 osób w tym samym czasie. Jeden pokój przystosowany został dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każdym poziomie znajdziecie Państwo inną kolorystykę wyposażenia poszczególnych pokoi. Wyróżniamy odmiany winorośli ,które dają piękny rubinowy kolor win czerwonych – zapraszamy do przytulnych pokoi na ostatnim piętrze, ale też odmiany winorośli dające wina białe o żółtej barwie – zapraszamy na piętro... Nie sposób pominąć wina musujące – zapraszamy na parter w kolorze zieleni…

Każdy pokój oddany do Państwa dyspozycji jest wyposażony w: 
- wygodne łóżka,
- łazienkę z kabiną prysznicową, 
- komplet ręczników, 
- suszarkę do włosów, 
- stolik z dwoma fotelami,
- miejsce do pracy, 
- TV z telewizją cyfrową,
- telefon,
- bezpłatną sieć Wi-Fi.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Suszarka do włosów
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)