Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel NARCYZ

Hotel w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Sienkiewicza 14, Świeradów-Zdrój
Cena od 88 zł z wyżywieniem
75 7... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Narcyz w Świeradowie Zdrój to kompleks wypoczynkowo-leczniczy składający się z dwóch budynków. Od 1998 roku dokładamy wszelkich starań, aby przepiękne, przedwojenne Domy Kuracyjne zachowały dawną świetność. Zarówno w obiekcie A i B estetycznie urządzone pokoje, wyposażone w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV, SAT, telefon; przy większości pokoi są werandy z widokiem na góry. Do dyspozycji gości są: - Restauracja, do której zapraszamy na smaczną domową kuchnię i wieczory przy muzyce. - Centrum rehabilitacyjne, w którym zapewniamy bogaty zestaw usług leczniczych oraz opiekę medyczną. - Hotelowy ogród, w którym organizujemy ogniska i wieczorki przy grilu.

Oferujemy

  • Hotel* Narcyz oferuje 82 miejsca noclegowe w pokojach 1-2-3 osobowych i jednym pokoju typu studio w dwóch sąsiadujących budynkach.

  • Zarówno w obiekcie A i B estetycznie urządzone pokoje, wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV, SAT, telefon.

  • Większości pokoi posiada dostęp do werandy z widokiem na góry.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Basen
Grill
Sala zabaw
Ogród do dyspozycji gości
Sauna
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Telewizor
TV SAT

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)