Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel KRASNOLUDKI

Hotel w Sosnówce

Dodaj do ulubionych
ul. Liczyrzepy 58, Sosnówka
Cena 70 - 110 zł
75 7... 695 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Bajkowa kraina relaksu Hotel Krasnoludki to miejsce jak z bajki. Naszych Gości budzi rozśpiewana karkonoska przyroda, a do snu układa cykanie świerszczy, szum lasów i nastrojowe pohukiwanie sowy. Hotel otulają sosnowe lasy, których strzegą odwieczne górskie szczyty. Tutaj czas odmierzają wschody i zachody słońca, a cisza, spokój i zachwycająca natura pozwala szybko zapomnieć o codziennym zgiełku i pracy. Nasz hotel położony jest z dala od wielkomiejskiej rzeczywistości, ale wystarczająco blisko, aby w kilkanaście minut odwiedzić Karpacz, lub w dwie godziny przenieść się do złotej Pragi i królewskiego Drezna. Nasz hotelowy świat Komfortowe pokoje, rewelacyjna kuchnia regionalna i przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera to wizytówka Hotelu Krasnoludki. Jedyna w swoim rodzaju serdeczna atmosfera sprawia, że nasi Goście szybko zaczynają się czuć jak w u siebie w domu.

Oferujemy

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 18 komfortowych pokoi: 1,2,3,4 i 5-osobowych z zachwycającym widokiem na zachwycające karkonoskie krajobrazy. Tradycyjny wystrój wnętrz oraz stylowe drewniane meble nadają pokojom unikalny charakter, a bezpłatny bezprzewodowy Internet szybko łączy pokoje Hotelu Krasnoludki ze światem. Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w przestronną kabinę prysznicową. Krasnoludki lubią zwierzęta! W Hotelu Krasnoludki "czworonożni goście" są zawsze mile widziani. Ich pobyt wiąże się z dodatkową drobną opłatą. Serdecznie zapraszamy

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Płatność kartą
Restauracja
Grill
Sala zabaw
Ogród do dyspozycji gości
Plac zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Ogrzewanie
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)