Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel KARPACZ

Hotel w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Konstytucji 3 Maja 11, Karpacz
Cena od 35 zł
75 6... 606 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel KARPACZ usytuowany jest w samym centrum miasta, przy głównej ulicy. Takie położenie sprawia, iż wszędzie jest blisko, a sam obiekt stanowi idealną bazę wypadową, umożliwiającą szybkie poznanie największych atrakcji miasta i regionu. Jednocześnie zapewniamy spokojny wypoczynek i relaks w naszych 2,3 i 4 osobowych pokojach, z których jest piękny widok na najwyższe partie Karkonoszy (w tym Śnieżkę). Wszystkie pokoje posiadają łazienki i TV. Posiadamy bawialnie dla dzieci. Na terenie obiektu jest zamykany i oświetlony parking. Wi-fi.

Oferujemy

Hotel KARPACZ zapewnia spokojny wypoczynek i relaks w naszych 2,3 i 4 osobowych pokojach, z których jest piękny widok na najwyższe partie Karkonoszy (w tym Śnieżkę). Wszystkie pokoje posiadają łazienki i TV. Posiadamy bawialnie dla dzieci. Na terenie obiektu jest zamykany i oświetlony parking. Wi-fi.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Sala zabaw

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Ogrzewanie
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)