Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel** Karolinka

Hotel w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Linowa 3b, Karpacz
Cena od 80 zł z wyżywieniem
570 ... 75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Rześkie górskie powietrze oraz przyjazna atmosfera przywita Państwa w Centrum Szkoleniowo - Rekreacyjnym Hotel Karolinka. Malowniczo położony w bliskim sąsiedztwie kompleksu narciarskiego " Kopa", Biały Jar w Karpaczu jednym z najlepszych centrów sportów zimowych w Polsce. Specyficznym mikroklimat oraz przepiękne szklaki turystyczno widokowe pozwalają na aktywny wypoczynek przez cały rok. Obiekt z darmowym Wi-Fi dysponuje doskonałymi warunkami dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi jak również to idealne miejsce do organizacji szkoleń i konferencji, a także imprez integracyjnych.

Oferujemy

Centrum Szkoleniowo - Rekreacyjne Hotel Karolinka posiada zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażenia pokoje, charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 7 apartamentów 19 pokoi dwu osobowych 5 pokoi trzy osobowych 3 segmenty (2+2) 10 segmentów (2+1) Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-LCD, Radio oraz Internet bezprzewodowy. Dodatkowo z naszych pokoi mają Państwo możliwość podziwiania przepięknych górskich widoków.  

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Żelazko
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Płatność kartą
Grill
Akcesoria dla niemowląt
Sala zabaw
Plac zabaw
Bilard
Tenis stołowy
Sauna
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Suszarka do włosów
Ręczniki
Telewizor
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)