Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel HALNY ***

Hotel w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Mickiewicza 10, Karpacz
Cena od 95 zł ze śniad.
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Halny *** to stylowy i elegancki obiekt SPA położony w centrum Karpacza, tuż przy głównym deptaku, z dużym monitorowanym parkingiem. W sercu Karkonoszy, w niesamowicie urzekającym otoczeniu: pięknego krajobrazu górskiego, sąsiedztwie lasu i rzeki Łomnica. Niedaleko znajduje się bank, postój taksówek, przystanek PKS, grota solna, letni tor saneczkowy "Kolorowa", wyciąg na Śnieżkę Biały Jar 600m. Dogodne położenie stwarza idealne warunki do pieszych wycieczek, korzystania z atrakcji i rozrywek Karpacza, jak i nieskrępowanego wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach.

Oferujemy

Hotel Halny *** oddaje do dyspozycji Gości miejsca noclegowe w eleganckich i stylowych pokojach 2 osobowych oraz pokojach z oddzielną sypialnią. Do dyspozycji Gości oddajemy trzy rodzaje pokoi:

  • Pokoje "Komfort"

  • Pokój "Ellegance" z oddzielną sypialnią i małżeńskim łożem

  • Pokój "Prestige" z salonem, oddzielna sypialnią i małżeńskim łożem.

W większości pokoi możliwość dostawki. Wyjątkowy wystrój, starannie urządzone i ciepłe wnętrza zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów i stwarzają idealne warunki do wypoczynku, a w razie potrzeby pracy, a widok z okien pozwala na podziwianie piękna górskiego krajobrazu. W pokojach łazienki z prysznicem, telefon, tv LCD

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)