Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel MAGNES

Hotel w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Kilińskiego 17, Szklarska Poręba
Cena od 100 zł ze śniad.
75 7... 781 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Hotel Magnes kieruje swoją ofertę dla gości indywidualnych, ceniących sobie spokój i rodzinną atmosferę. Hotel położony jest między wyciągiem narciarskim na Szrenicę a centrum miasta - jest idealnym miejscem wypadowym na wycieczki po Karkonoszach oraz korzystanie z atrakcji Szklarskiej Poręby. Do dyspozycji Gości oddajemy 10 pokoi i 22 miejsca noclegowe. W naszej restauracji (tylko dla gości hotelowych) serwujemy wykwintne potrawy przygotowane ze smakiem. Hotel posiada bezpłatny parking do dyspozycji Gości, taras, oranżerię i park. Dla chwili relaksu proponujemy skorzystanie z mini spa oparte na naturalnych produktach firmy Organique.

Oferujemy

Hotel Magnes oferuje pokoje jedno, dwu i trzyosobowe (z możliwością dostawki), które wyposażone w meble z litego drewna oddają charakter wnętrzu obiektu. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę,TV/SAT, internet, radio oraz telefon.  Z każdego okna pokoju rozciąga się widok na przepiękny park krajobrazowy oraz ogród, który otacza obiekt. Hotel posiada również pokój (3-osobowy) przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja
Ogród do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
TV SAT
Radio

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)