Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel CHOJNIK

Hotel w Zachełmiu

Dodaj do ulubionych
Zachełmie 24
Cena od 94 zł ze śniad.
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zachełmie to malownicza miejscowość położona w sercu karkonoskich gór. Tutaj natura zatacza swój krąg obdarowując nas dziewiczą przyrodą. Na jednej ze skarp tego zakątka pomiędzy lasami położony jest Hotel Chojnik. Stworzony w harmonii z otoczeniem stanowi doskonały kompleks wypoczynkowy. Tu każdy odnajdzie spokój ciała i duszy. Liczne szlaki i atrakcje turystyczne zapewnią kondycję fizyczną a panująca cisza i odgłosy natury ukoją sferę duchową niejednego turysty. W hotelu funkcjonuje nowo otwarta restauracja przyjmująca jednorazowo 45 osób. Krótka karta menu prezentuje świeże dania klasycznej kuchni polskiej w nowej odsłonie. Na terenie Hotelu w zimie można jeździć na nartach, snowboardzie czy sankach. W lecie grać w piłkę plażową, tenisa czy skorzystać z małego placu zabaw a nawet łowić ryby. Teren przyhotelowy idealnie nadaje się na spacery, dlatego też zachęcamy do przyjeżdżania z domowymi zwierzętami.

Oferujemy

W hotelu czeka na Gości 20 wygodnych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, pięknym widokiem z okna i czystym powietrzem dookoła. Posiadamy również 4 przestronne apartamenty do dyspozycji gości. Dodatkowe udogodnienie stanowi sala kominkowa z miejscem relaksu, sala bilardowa wraz ze stołem do gry w piłkarzyki, panoramicznym telewizorem i X-Box-em 360 oraz dobrze wyposażony pokój zabaw dla dzieci.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Restauracja
Sala zabaw
Plac zabaw
Bilard

Wyposażenie pokoi

Łazienka

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)