Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Hotel ARISTON ***

Hotel w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Piastowska 2 A, Karpacz
Cena 80 - 140 zł ze śniad.
75 7... 501 ...
Wyślij zapytanie
+ 5

O obiekcie

Hotel ARISTON *** położony w centrum Karpacza należy do grupy prywatnych hoteli w Karpaczu o wysokim standardzie. Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, a także w pokojach typu apartament. Hotel wyposażony w windę osobową i utrzymany w kameralnym stylu. W hotelu można korzystać z sauny, baru, posiłków w stylowych wnętrzach restauracji (polska kuchnia), saloników recepcyjnych, informacji. Hotel posiada własny parking na jeden autokar i samochody osobowe. Ogród, w którym można przyjemnie spędzić czas w okresie wiosna-jesień przy dobrym piwie i grillu. Oferujemy kompleksową obsługę dla grup - wspaniałą tradycyjną polską kuchnię, organizujemy usługi przewodnickie, przeźrocza, taxi, różnego rodzaju atrakcje w zależności od sezonu z pamiątkowymi zdjęciami i kasetami Video, wieczorki przy muzyce z niespodziewaną wizytą Ducha Gór-Liczyrzepy, kuligi, spacery z pochodniami, przeloty nad Karkonoszami, wspinaczki, przejazdy bryczkami na Western-City, grille i wiele innych. Obsługa hotelowa zna biegle język: niemiecki, włoski, angielski .

Oferujemy

Hotel ARISTON *** oferuje miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, a także w pokojach typu apartament. Pokoje posiadają:

  • łazienkę z kabiną natryskową-brodzik, umywalkę, WC

  • TV-sat

  • telefon

Pokoje hotelowe wyposażone są w szerokie sosnowe łóżka z bardzo wygodnymi materacami, które gwarantują spokojny sen. Każdy posiada szafkę nocną + nowoczesne oświetlenie. W pokojach znajdują się ekologiczne, eleganckie meble sosnowe, a całość dopełniają ręcznie malowane obrazy. Nasłonecznione z widokiem na góry, obszerne, w których turysta może wygodnie wypocząć.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji
Restauracja
Ogród do dyspozycji gości
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
TV SAT

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)