Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Gościniec LEŚNICZÓWKA

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
Jakuszyce 1/1, Szklarska Poręba
Cena 30 - 70 zł
75 7... 606 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Zapraszamy do Jakuszyc Chcielibyśmy zaprosić Państwa w gości do naszego domu Gościńca Leśniczówka. Leśniczówka położona jest na terenie leśnictwa Ruczaj w najwyższej części Szklarskiej Poręby. Mamy nadzieję, że domowa atmosfera, poczucie swobody i niepowtarzaly klimat Karkonoszy i Gór Izerskich zapewnią Państwu wyjątkowy, aktywny wypoczynek i sprawią, że naszymi gośćmi zechcecie być częściej.

Wszystkich sympatyków telewizji muszę lojalnie poinformować, że telewizora nie posiadamy, zresztą w Dolinie Kamiennej obok której stoi Leśniczówka, sygnał TVP jest bardzo słaby. Jest też miejsce gdzie przy kominku można się ogrzać zamyślić lub pomarzyć.

Dla osób które lubią gotować przygotowaliśmy niezależną, w pełni wyposażoną kuchnię z dwoma dużymi lodówkami. Można więc zabrać produkty i śmiało bawić się w pichcenie.

Przed domem jest miejsce parkingowe na sześć aut oraz mały plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i koszem do koszykówki. Jest także miejsce na ognisko lub grilla.

Zapraszamy serdecznie Jarek i Iza Michalik - jeśli zajrzysz w te strony wędrowcu strudzony zajrzyj tu do nas koniecznie.

Oferujemy

Proponujemy Państwu pięć pokoi w dowolnej konfiguracji 4, 3 lub 2 osobowych. Pokoje, jak Państwo zobaczycie, są dość przestronne więc, będziecie Państwo mieli dużo przestrzeni dla siebie. Niestety, z uwagi na wiek i konstrukcję, nie mogliśmy wszystkich wyposażyć w łazienki. Tylko jeden pokój ma swój odrębny węzeł sanitarny, pozostałe cztery mają dwie łazienki (prysznic z toaletą) z wejściem od korytarza.

Pokoje są wyposażone w radiomagnetofon z CD, szafki nocne, lampki do czytania. Śpi się natomiast na drewnianych łóżkach z materacem co, w opinii naszych Gości, wraz z niepowtarzalnym klimatem gór Izerskich zapewnia zdrowy dobry sen.  

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Parking na terenie posesji
Grill
Plac zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Część pokoi z łazienkami
Radio

Szczegóły

Ceny i terminy

  • Cena noclegu w sezonie letnim - od 30 zł do 40 zł zależnie od standardu pokoju. 
  • Cena noclegu w sezonie zimowym - od 60 zł do 70 zł zależnie od standardu pokoju (nie dotyczy okresu świąteczno-sylwestrowego).

Uprzejmie prosimy o telefoniczne sprawdzenie dostępnych wolnych miejsc oraz ceny noclegów.

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)