Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Gościniec i Restauracja NAD POTOKIEM

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Mostowa 5, Karpacz
Cena od 40 zł
75 7... 510 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Lokalizacja obiektu nad górskim potokiem z malowniczym widokiem na Śnieżkę bez wątpienia decyduje o jego atrakcyjności. Jesteśmy w pobliżu centrum, a jednocześnie w zaciszu i z dala od ulicznego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce dla osób pragnących wypocząć w spokoju i ciszy, blisko przyrody oraz zamierzających skorzystać z rozrywek i atrakcji Karpacza. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 60 miejsc noclegowych w 24 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach. Restauracja NAD POTOKIEM oferuje bogaty asortyment kuchni polskiej i europejskiej.

Oferujemy

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 60 miejsc noclegowych w 24 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach. Każdy z pokoi wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, TV-Sat oraz internet bezprzewodowy Wi-Fi Dysponujemy następującymi pokojami: W budynku głównym (POTOK I) - 38 miejsc noclegowych: - 3 pokoje typu studio (dla 4 osób), - 1 pokój 3-osobowy z balkonem, - 3 pokoje 2-osobowe z dostawkami, - 6 pokoi 2-osobowych w tym dwa z balkonem i jeden z łożem małżeńskim, - 1 pokój 1-osobowy z balkonem. W sąsiednim budynku (POTOK II) - 20 miejsca noclegowe: - 5 pokoi 2-osobowych, - 1 pokój 3-osobowy, - 2 pokoje 2-osobowe z dostawkami, - 1 pokój 1-osobowy.

Wyposażenie obiektu

Restauracja

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Telewizor

Szczegóły

Ceny od 40zł za nocleg.

Szczegółowy cennik znajduje się na stronie obiektu.

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)