Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Gościniec GRAF

Kwatery w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Wiosenna 6a, Karpacz
535 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

KARPACZ. APARTAMENT ORAZ POKOJE Z ŁAZIENKAMI Położony w dolnej części Karpacza w odległości dziesięciu minut spacerem do centrum, 100 m. od drogi głównej w kierunku Jeleniej Góry, znajduje się nasz Gościniec Graf. Postaramy się zadbać o to, aby pobyt w Karkonoszach kojarzył się Państwu z miłymi chwilami spędzonymi w Gościńcu Graf. Nie ma lepszego pomysłu, na romantyczny weekend, niż wyjazd w góry. Nie ma bardziej przyjaznego miejsca na nocleg w górach jak nasz Gościniec - serdecznie zapraszamy.

Oferujemy

Przez 24 godziny na dobę i 12 miesięcy w roku czekają na Państwa 1,2,3, 4-os. pokoje z łazienkami i tv.oraz apartament 7-os. W cenie pobytu zawarta jest opłata klimatyczna oraz bezpieczny, zamykany i monitorowany parking wewnętrzny. Do Państwa dyspozycji jest aneks kuchenny, jadalnia, grill, dostęp do komputera i internetu, oraz wypoczynkowy-słoneczny taras.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Łazienka na korytarzu
Parking na terenie posesji

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)