Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Górki saneczkowe i tory snowtubing

Saneczkowa góra to idealne miejsce dla najmłodszych turystów, ale również Ci trochę starsi na pewno nie zaznają tu nudy.

Każdy zna i lubi tradycyjne sanki, ale snowtubing to znacznie więcej. Czym jest tak na prawdę snowtubing? Jest to jazda po specjalnie przygotowanym torze, po śniegu w wielkim, dmuchanym pontonie! Takiej jazdy można spróbować na saneczkowej górze, która jest najdłuższym torem do uprawiania właśnie tego sportu. Nie musisz się martwić, o to, że po szybkim zjeździe, trzeba wdrapać się z powrotem na wielką górkę, ta góra posiada swój własny wyciąg. Zimowy plac zabaw, śniegowe budowle dla najmłodszych utwardzony stok saneczkowy, wypożycalnia sanek to wszystko czeka na saneczkowej górze!

Jak dojechać?

Z centrum Karpacza należy kierować się główną ulicą do góry. Za stacją paliw Orlen trzeba skręcić w prawo, następnie przejechać 100 m i wjechać na duży, strzeżony parking. Po przejechaniu przez parking i po 500 m jazdy prosto, można dotrzeć na miejsce.

Godziny otwarcia

  • czynne tylko w sezonie zimowym w godzinach od 9.00 do 17.00.

Cennik

  • zimowy plac zabaw: 20 zł - jednorazowy wstęp dla dziecka, bez limitu czasu (w cenie wstępu do dyspozycji sanki, skutery, opony i inne ślizgacze)

  • tor snowtubing: 3 zł/przejazd

​Saneczkowa Góra
ul. Myśliwska 13 
tel. 602-271-204

Ostatnia aktualizacja – lipiec 2018. Za zmiany w powyższych danych redakcja portalu www.karkonosze.pl nie odpowiada.
Źródło zdjęć: karpacz.pl

 

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)