Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Cezary Jackowski

Galeria Cezarego Jackowskiego - fotografa zauroczonego Karkonoszami.

Nazywam się Cezary Jackowski. Pochodzę z Lubina, ale od 17 lat mieszkam w Jeleniej Górze - najpiękniej położonym mieście w Polsce – sercu Kotliny Jeleniogórskiej. Mieście otoczonym z każdej strony górami, co daje wręcz niekończące się możliwości do rozwijania mojej największej pasji, jaką jest fotografia.

Możliwość fotografowania gór, ich niepowtarzalnej i nieustannie zmieniającej się aury sprawia mi ogromną radość. Nocne wędrówki, polowania na wschody i zachody słońca czy podziwianie rozgwieżdżonego nieba daje poczucie pełni szczęścia.

Fotografia umożliwia mi dzielenie się z innymi tymi najwspanialszymi chwilami - widokami, których wielu ludzi nie może zobaczyć na własne oczy, a które sprawiają, że chce się żyć!

www.facebook.com/Cezary-Jackowski-fotografia

Komentarze

endi 35 • 2017-03-26

Wspaniałe hobby. Dzięki Tobie jestem w krainie przyjemności.

Fotograf • 2017-05-12

Czy z tego fotografowania da się wyżyć

Iwona Ratajczak • 2017-05-16

Gratuluję!pękna pasja! I masz do tej pasji talent! Pozdrawiam z Poznania!:) PS mógłbyś jeszcze bardziej zdjęciem przedstawić swojego psiego Towarzysza!:)))

Ania S. • 2017-06-03

Piękne zdjęcia! Zazdroszczę przeprowadzki do Jeleniej i tych wschodów/zachodów słońca na szczycie :) Razem z chłopakiem marzymy o zamieszkaniu tam,ale obawiamy się o stałe zatrudnienie. Kto wie... Pozdrowienia z Gliwic!

Paweł R. • 2018-01-15

Super. Marzę o zamieszkaniu w Kotlinie Jeleniogórskiej. To wyjątkowe miejsce, a wokół same najpiękniejsze pasma Sudetów Zachodnich. Nic tylko chodzić, poznawać i uwieczniać. To miło że jest ktoś, komu zależy na propagowaniu tego fantastycznego rejonu Polski. Dziękuję.

Komentarz:

Dodaj