Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Filmowe Lato w zasięgu Orange w Łomnicy

Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange w Łomnicy!
 
W dniach 5 – 7 lipca Filmowe Lato w zasięgu Orange zawita do Łomnicy. W Osadzie Śnieżka, z widokiem na pasmo Karkonoszy, obejrzymy trzy filmy: „Piknik z niedźwiedziami”, „Mój przyjaciel orzeł” i „Był sobie pies”. Dwie ostatnie produkcje to doskonałe propozycje dla całych rodzin.  Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange.
 
„Mój przyjaciel orzeł” to opowieść o przyjaźni chłopca o imieniu Lukas z dzikim orłem. Mieszkający w górskiej okolicy bohater filmu znajduje w lesie ranne pisklę orła.  Postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Z kolei „Był sobie pies” ukazuje życie z perspektywy psa – najlepszego przyjaciela człowieka. Film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy takich przebojów, jak „Co gryzie Gilberta Grape’a” czy „Czekolada”, opowiada historię czworonożnego Baileya, który - przechodząc kolejne reinkarnacje, zastanawia się nad sensem życia. Oba filmy to świetne propozycje dla całych rodzin.
 „Piknik z niedźwiedziami” został zrealizowany na podstawie książki Billa Brysona. Zobaczymy w nim laureatów Oscarów – Roberta Redforda i Emmę Thompson oraz wyróżnionego Złotym Globem, trzykrotnego zdobywcę nominacji do Nagrody Akademii – Nick'a Nolte.
To zabawny, wzruszający film, który opowiada historię samego Billa Brysona – pisarza, który ani myśli o spokojnej emeryturze i na przekór rodzinie i pięknej żonie postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza, notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie.
 

O PROJEKCIE FILMOWE LATO W ZASIĘGU ORANGE:
 
W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.
W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie. Na wielkim ekranie widzowie spotkają się z plejadą gwiazd, m.in. z Robertem Redfordem, Kirsten Stewart, Robertem De Niro, Emmą Thomson, Keirą Knightley i Ryanem Goslingiem.
Zaprezentowane zostaną takie produkcje, jak: „Lato w Prowansji” z Jeanem Reno, oscarowy „La La Land” z genialnymi kreacjami Ryana Goslinga i Emmy Stone, „Śmietanka towarzyska” w reżyserii Woody’ego Allena. Nie zabraknie również komedii kryminalnych – a wśród nich:  „Nice guys. Równi goście” z  nagrodzonym Oscarem Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingiem i „Nieobliczalni” z Omarem Sy’em, gwiazdą „Nietykalnych”, najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów.
 
 
HARMONOGRAM PROJEKCJI NA DOLNYM ŚLĄSKU:
 
5.07, g. 22.00 Łomnica, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Mój przyjaciel orzeł”
6.07, g. 22.00 Łomnica, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Był sobie pies”
7.07, g. 22.00 Łomnica, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Piknik z niedźwiedziami”
4.08, g. 21.00 Łomnica, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Bella i Sebastian”
5.08, g. 21.00 Łomnica, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Bella i Sebastian 2”
6.08, g. 21.00 Łomnica, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Wesele w Sorrento”
7.08, g. 21.00 Szklarska Poręba, Dolna stacja wyciągu Puchatek: „Śmietanka towarzyska”
 
 
Organizator: Multikino
Sponsorzy: Orange, Lay's
Patroni medialni: RMF FM, NaszeMiasto.pl, KINO TV, VIVA!
Partner: Polregio
 
 
Start: 15 czerwca 2018 r.
Ostatnia projekcja: 8 września 2018 r.
 
Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!


Informacje pochodzą ze strony organizatora
 

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)