Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

DOM POTOK

Pokoje w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Piastowska 7, Karpacz
Cena od 110 zł ze śniad.
75 7... 693 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Witamy w Domu Potok! W miejscu gdzie obecnie jest nasz Dom stała górska, chłopska chata. Przy adaptacji i rozbudowie starego obiektu staraliśmy się zachować jego charakter, ale też stworzyć miłą atmosferę. Serwujemy obfite śniadania w formie bufetu. Po nartach i wędrówkach górskich zapraszamy dla zrelaksowania się do sauny, zaś spragnionych i zgłodniałych do naszej kameralnej restauracji z domową kuchnię włoską. Nasz Dom ma zamykany ale nie strzeżony parking samochodowy. Przyjmujemy gości przez cały rok. Jesteśmy też życzliwi towarzyszącym zwierzętom. Gwarantujemy znakomity nastrój i wypoczynek w prawie domowej atmosferze i by jej nie zakłócić na terenie obiektu prosimy o niepalenie tytoniu. Już po pierwszym pobycie przekonacie się Państwo, że warto nas odwiedzać wielokrotnie.

Oferujemy

Oferujemy Państwu wysoki, hotelowy standard pokoi urządzonych antycznymi meblami w kombinacji ze współczesnymi. Każdy pokój posiada nowocześnie urządzoną łazienkę z prysznicem i WC. W wyposażeniu jest TV, internet Wi-Fi.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Czajnik elektryczny
Ręczniki
Telewizor
TV SAT

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)