Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

DĘBOWY DWÓR

Pokoje w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Wczasowa 4, Świeradów-Zdrój
Cena 70 - 130 zł
75 7...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Dębowy Dwór - uroczo położony w Górach Izerskich, niedaleko stoku narciarskiego w Uzdrowisku Świeradów Zdrój! Na naszych Gości czeka przyjemny pokój, wspaniała kuchnia, cudowne zabiegi relaksacyjne i rehabilitacyjne prowadzone przez magistra fizjoterapii. Dębowy Dwór w uzdrowisku Świeradów Zdrój oferuje 16 wygodnie i przyjemnie urządzonych pokoi. W bliskiej odległości, tuż przy naszym ogrodzie, znajduje się nowo wybudowany park z minigolfem. Popołudniami i wieczorami zaprasza Państwa przytulna restauracja z barem, w której na życzenie gości odbywają się wieczory przy muzyce folklorystycznej oraz romantycznej (np. przy skrzypcach). W naszym ogrodzie znajdą Państwo spokój i wytchnienie w cieniu starych drzew, przy bystrym potoczku Santa Maria, głównym dopływie rzeki Kwisy. Tu czas można zatrzymać, cieszyć się słońcem i wiatrem, i śpiewem ptaków, które co roku zakładają gniazda w cieniu naszych drzew.

Oferujemy

  • Dębowy Dwór do Państwa dyspozycji oddaje 16 pokoi z łazienkami , w tym pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i z dostawki.

  • Większość pokoi posiada oddzielną od sypialni część wypoczynkową w której znajduje się stolik i fotele.

  • Pokoje rodzinne, są to wygodne pokoje dwuosobowe lub trzyosobowe z dostawkami. Dostawką jest rozkładany fotel jednoosobowy lub sofka dwuosobowa ( o szerokości 140 cm i długości 200 cm).

  • Meble wykonane są z litego drewna. Wszystkie łózka mają standardowe wymiary. Dysponujemy łóżkami typu "francuskiego" oraz łóżkami pojedynczymi.

  • U nas każdy pokój jest indywidualny, ma inną przestrzeń, klimat oraz kolorystykę. Większość pokoi ma zagospodarowane dawne balkony, tak iż stanowią one integralną część pokoju, powiększając go o część wypoczynkową, służącą naszym gościom przez cały rok.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Restauracja
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Sauna

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Czajnik elektryczny

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)