Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Czwarty koncert eliminacyjny Ligi Rocka 2018

Najbliższy koncert eliminacyjny będzie ostatnim przed wielkim Finałem .

Ten najbliższy koncert będzie też okazją do zapoznania się z nowymi młodymi zespołami grającymi rocka w jej różnych odcieniach.

Jak zapewne wiecie LIGA ROCKA poszerzyła swoją muzyczną formułę o nowe gatunki, a także wprowadziła novum w swoim regulaminie. Przez te 23 lata trwania imprezy Liga Rocka doczekała się szerokiego uznania stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce.

Od 7 lat LIGA ROCKA poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów realizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych.
Dzięki tej imprezie młodzi polscy muzycy mają możliwość pokazania się przed entuzjastyczną jeleniogórską publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które prezentują popularne wśród młodzieży rockowe nurty spod znaku hard core, thrash metal, progressive rock, alternative rock etc. nadając tym samym wysoki poziom imprezy.

Podczas najbliższego koncertu eliminacyjnego 13 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00 w sali nowej JCK, przy ul. 1 Maja 60 wystąpią następujące zespoły:
SEVEN ON SEVEN /rock/
SYNTHETIC BLAST /alternative rock/
AVERSJA /melodic metal/rock/
METALION /hard rock/
Gościnnie z Niemiec FREDERIK /rock/

 
Patronat medialny: Info Music, Radio NaGłos, Top Guitar

Projekt „Partnerzy z kulturą” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

Bilety: wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60

Termin: 13.04. 2018 r., godz. 17.00
Miejsce: Sala Nova JCK, ul. 1 Maja 60

Informacje pochodzą ze strony www.jeleniagora.pl
 

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)