Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

CHAWIRA - Kresowy Dwór

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Szosa Czeska 3, Szklarska Poręba
Cena od 55 zł
500 ... 516 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

CHAWIRA - Kresowy Dwór to obiekt położony w dolinie rzeki Kamiennej w Szklarskiej Porębie nieopodal drogi międzynarodowej Praga - Wrocław. CHAWIRA znajduje się na terenie byłej Huty Szkła i Kryształów JÓZEFINA, która w latach swojej świetności uważana była za jedną z najbardziej znanych hut kryształów na świecie.

Atrakcyjne położenie CHAWIRY daje możliwość wypraw zarówno w Góry Izerskie jak i Karkonosze. Dla osób lubiących wyzwania proponujemy niezliczoną ilość tras rowerowych. W zimie natomiast dla miłośników biegów narciarskich, niewątpliwą atrakcją jest, bezpośrednio z CHAWIRY, wjazd na narciarskie trasy spacerowo – turystyczne o łącznej długości ok. 100 km. 

Zapraszamy również gości ze swoimi pupilami. Cena ustalana jest indywidualnie i naliczany jest dodatkowo depozyt.

Oferujemy

Piękne, odnowione, pokoje 2-osobowe i 3-osobowe. Przytulne wnętrza, TV z dużymi płaskimi ekranami i inne. Możliwość wynajmu dla 1 osoby.

Wyposażenie:

  • 2-osobowe, 3-osobowe łóżka

  • łazienka (1 na pokój)

  • czajnik elektryczny, lodówka, szklanki, talerze

  • stolik, krzesła, szafki

  • pościel, ręczniki

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Lodówka
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
Ręczniki
Telewizor

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)