Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Chata Sudecka U Prezesa

Pokoje w Szklarskiej Porębie

Dodaj do ulubionych
ul. Górna 10, Szklarska Poręba
Cena 45 - 95 zł
75 7... 607 ...
Wyślij zapytanie
+ 7

O obiekcie

Chata Sudecka w Szklarskiej Porębie to Dom Przysłupowy pochodzący z 1738 roku. 

Oferujemy Państwu noclegi w pokojach EKO i apartamentach (CLASSIC i STANDARD)- 2, 3 i 4 - osobowych z łazienkami i aneksami kuchennymi.

Goście mogą zamówić śniadanie i obiadokolację w barze, w którym serwowane są także zimne i ciepłe napoje oraz piwo - karczma mieści się w Zabytkowej części Chaty - Drewnianej Izbie Zrębowej. Chata Sudecka u Prezesa oferuje duży taras z widokiem na całą panoramę Karkonoszy od Śnieżki poprzez Śnieżne Kotły i Łabski Szczyt po Szrenicę.

Słoneczny taras wyposażony w stoliki i ławy z możliwością wypoczynku. Na terenie obiektu znajduje się miejsce do gry w piłkę siatkówki i nożną, huśtawki z drabinką oraz wyznaczone miejsce na ognisko i grilla. Goście mogą tu również korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu.

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!

Oferujemy

Pokoje EKO
Pokoje EKO są to pokoje 2- i 4-osobowe. Znajdują się w budynku parterowym z osobnymi niezależnymi wejściami od ogrodu. Obejmują łazienki i aneksy kuchenne, tv. Z każdego pokoju rozciąga się widok na całą panoramę Karkonoszy. W pokojach eko akceptowane są zwierzęta domowe. Pokoje Eko znajdują się w osobnym Budynku Parterowym. Brak: sieć Wi-Fi, Tv-sat.

Apartamenty CLASSIC
Apartamenty CLASSIC są to apartamenty 2- i 3- osobowe oraz studio 4-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi. Część apartamentów nie posiada widoku na góry. Apartamenty Classic 2- i 3-osobowe znajdują się w Budynku Głównym - Chacie Sudeckiej.

Apartamenty STANDARD
Apartamenty STANDARD obejmują apartamenty 2-, 3- i 4- osobowe. We wszystkich apartamentach standard znajdują się łazienki, aneksy kuchenne, sieć Wi-Fi oraz Tv-Sat. Część pokoi znajduje się w Budynku Głównym - Chacie Sudeckiej, część w osobnym budynku. 

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Oferta wyżywienia
Restauracja
Grill
Ogród do dyspozycji gości
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Aneks kuchenny
Wi-Fi
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny
TV SAT

Szczegóły

Ceny od 45 do 95 zł za osobo/nocleg. 

Zakwaterowanie: od godz 14:00
Wykwaterowanie: do godz 10:00
Opłata za psa: 10zł - tylko w pokojach EKO

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)