Kanał YouTube

Borowice

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

OW ŁOKIETEK

Borowice k/Karpacza, ul. Głowackiego 4
tel. 75 761 64 22, 781 425 777
mail: lokietek1@wp.pl
www.e-karpacz.pl/lokietek

DOMKI LETNISKOWE W KARKONOSZACH O. W. ŁOKIETEK w Borowicach koło Karpacza położony jest na wysokości 710 m n.p.m. w kotlinie górskiej otoczonej lasami i poprzecinanej licznymi górskimi potokami. Z uwagi na nieskażone środowisko naturalne polecamy wypoczynek u nas szczególnie osobom ze schorzeniami dróg oddechowych. Położenie ośrodka stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki w Karkonosze. Zimą czynne są tu wyciągi narciarskie, a latem baseny kąpielowe. Istnieje możliwość uprawiania sportów, gdyż ośrodek wyposażony jest w sprzęt i boiska sportowe.

Zobacz ofertę

Pokoje Goscinne PRIMA

Borowice k/Karpacza, Glowackiego 7
tel. 695 023 717

Zapraszamy Państwa do pięknie położonego obiektu PRIMA z którego rozpościera się malowniczy widok na doline Karkonoszy. Znajduje się on w BOROWICACH - miejscowości wypoczynkowej graniczącej z Górnym Karpaczem. Wyjątkowe położenie oraz klimat pozwoli Państwu na przyjemny i niezapomniany wypoczynek. Położenie PRIMY stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki w Karkonosze. Do dyspozycji naszych Gości jest przestrzenna kuchnia. PRIMA przyjaznie nastawiona jest dla małych turystów - dzieci do lat 2 - 50%. Zapraszamy do nas także grupy zorganizowane oraz miłośnikow biwakowania, dla których proponujemy atrakcyjną cenę pobytu. Karkonosze dają możliwość od wiosny aż do późnej jesieni korzystania z wielu szlaków pieszych i rowerowych prowadzących przez kotliny, szczyty do wielu pięknych miejsc widokowych. Jest to atrakcyjne miejsce na spędzenie majówek, weekendów czy letnich wakacji zarówno dla rodzin jak i grup zorganizowanych. KONTAKT i REZERWACJA Rezerwacji mogą dokonywać Państwo drogą mailową lub telefoniczną: tel.kom. 695 02 37 17 e-mail: pgprima@hotmail.com Rezerwacja obowiazuje po wplaceniu 30% kosztow pobytu na Konto: BGZ 23 2030 0045 1130 0000 1102 9240 Labocha Hanna DOBA HOTELOWA Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godz. 12.00. W odleglosci 4 km - Park Wodny "Tropikana" w Karpaczu z wannami jakuzzi, basenami, grota solna, sauna i licznymi innymi atrakcjami.

Zobacz ofertę

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny HOTTUR

58-564 Borowice, Borowice 22
tel. 75 761 95 15
mail: rezerwacja@hottur.pl

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny HOTTUR znajduje się we wsi Borowice, z daleka od głównych szos, z daleka od zgiełku, kurzu i spalin. Ten spokojny zakątek Karkonoszy leży na wysokości ok. 650 m n.p.m. w odległości 6 km od Karpacza i 16 km od centrum Jeleniej Góry. Tutaj każdy znajdzie dla siebie sposób na wypoczynek. Posiadamy obiekty noclegowe o zróżnicowanym standardzie. Do ośrodka należą także obiekty sportowe: pełno-wymiarowe boisko piłkarskie, boisko ze sztuczną trawą, sala gimnastyczna, wyciąg orczykowy, kort tenisowy, basen, czterotorowa bieżnia tartanowa i inne. Dla najmłodszych gości jest mały plac zabaw. Na terenie ośrodka znajdują się miejsca na ognisko, grilla, itp.. Na specjalne życzenie gości zajmujemy się organizacją imprez, pieczeniem prosiaka czy dzika. Posiadamy też dużą salę na przyjęcia. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wesel, imprez firmowych. Gościom pozostawiamy zawsze wolny wybór przy ich organizacji. Pomagamy w przygotowaniach lub całkowicie zajmujemy się organizacją imprezy. Polecamy bardzo dobrą i niedrogą kuchnię. W budynku głownym, znajduje się również sklep wielobranżowy.

Zobacz ofertę

Villa LIMBA

58-564 Borowice, Borowice 28
tel. 75 769 28 19
mail: info@villalimba.pl

Witamy w Villi Limba w Borowicach Jest to miejsce, w którym historia przeplata się z teraźniejszością i gdzie można odczuć ducha czasów minionych. Tu tworzył dolnośląski poeta Max Heinzel, a jego inspiracją były malownicze góry i lasy. Villa Limba to miejsce pełne uroku i radości dla wszystkich od ponad 100 lat. Położona w Borowicach w niedalekiej odległości od Karpacza stanowi doskonałą bazę do zwiedzania regionu i jego atrakcji.

Zobacz ofertę

Kwatery prywatne MARKOWA CHATA

Borowice, Borowice 24
tel. 727 509 961

Dom został w latach 2006-2007 wyremontowany i zaadoptowany na potrzeby ruchu turystycznego.

Poprzednia | 1 | Następna

Polecamy

Licznik: 770645

Dzisiaj: 645

Online: 11