Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

AURA SPA

Apartamenty w Karpaczu

Dodaj do ulubionych
ul. Nadrzeczna 2B, Karpacz
Cena 50 - 100 zł
668 ... 660 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

APARTAMENT W KARPACZU NOWY APARTAMENT NALEŻACY DO AURA SPA 4 OSOBOWY LUB 2 X 2 OSOBOWY. POW 43 M 2 DZIELONY W SRODKU DRZWIAMI I MAMY 2 OSOBNE APARTAMENTY O POW 22 M 2 Z ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM I OSOBNYM WEJSCIEM. DOMOFONEM,ANEKS.APARTAMENT WYGODNY DLA MAŁŻEŃSTWA Z DZIEĆMI LUB 2 PAR.APARTAMENT NA PARTERZE BUDYNKU . W CENIE MIEJSCE PARKINGOWE OD STRONY SPA.W BUDYNKU BASEN Z JACUZZI,SAUNA FINSKA I INRA RED , GABINETY MASAZU ,DETOX,MATY MASUJACE SHIATSU I NEFRYTOWE ŁOŻKO. HIT KAPSUŁA SLIM POWER STUDIO// REWOLUCYJNA METODA MODELOWANIA SYLWETKI.W CENIE WEJSCIE NA BASEN PRZY POBYCIE DO 3 DNI 1 GODZ DLA KAZDEJ OSOBY, POWYZEJ 3 DNI 2 GODZINY PLUS SEANS W KAPSULE SLIM POWER.

Oferujemy

W SKLAD APARTAMENTU WCHODZA 2 POKOJE Z ŁAZIENKAMI Z PRYSZNICEM I ODDZIELNYMI WEJSCIAMI. JEDNA CZESC Z PODWOJNYM ŁOŻKIEM 140X200 A DRUGA Z DWOMA 90X200.STOJA OBOK SIEBIE ALE MOZNA ROZSUNAC.KAZDA CZESC MA ANEKS KUCHENNY Z NACZYNIAMI. NA WYPOSAŻENIU MIKROFALOWKA, TOSTER,CZAJNIKI .MOZLIWOSC DOSTAWKI DLA WIEKSZEGO DZIECKA.

Wyposażenie obiektu

Parking na terenie posesji

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Aneks kuchenny
Zastawa stołowa
Czajnik elektryczny

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)