Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

ART PENSION

Agroturystyka w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
Przecznica 98, k/ Świeradowa
Cena od 100 zł z wyżywieniem
606 ... 664 ...
Wyślij zapytanie
+ 7

O obiekcie

Art Pension położony jest w Przecznicy dawnej wsi uzdrowiskowej i wypoczynkowej zaledwie 8km od Świeradowa Zdrój. Polożony jest w cichym i spokojnym miejscu na dużym terenie. Powyżej budynku nie ma zabudowań tylko pola, łąki i las. Sam budynek był przed wojną jednym z pięciu pensjonatów znajdujacych się we wsi Przecznica ( daw. Querbach). Chcielismy oddac klimat tego satego przedwojennego pensjonatu i całe jego wnętrze jest własnie w takim klimacie. Na terenie plac zabaw dla dzieci : hustawka, zjezdzalnia, piaskownica. Kacik z zabawkami. Parking. Miejsce do przechowania rowerów. Leżaki, miejsce na ognisko.

Oferujemy

- 2 apartamenty 4 osobowe z łazienkami - 1 pokój 3 osobowy - 3 pokoje 2 osobowe Na wyposażeniu pokoju : pościel, ręczniki.

Wyposażenie obiektu

Oferta wyżywienia
Parking na terenie posesji
Akcesoria dla niemowląt
Plac zabaw
Ognisko

Wyposażenie pokoi

Część pokoi z łazienkami
Ręczniki

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)