Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Art & Glass Festiwal

Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła. Impreza odbywa się co roku na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze na przełomie czerwca i lipca. W programie dominują pokazy rzemiosła artystycznego, warsztaty i prezentacje artystyczne oraz pokazy warsztaty i stanowiska handlowe związane ze szkłem. Imprezie towarzyszą koncerty gwiazd polskiej estrady. Dzięki festiwalowi co roku w ostatni weekend czerwca Plac Ratuszowy odwiedzają tysiące jeleniogórzan i turystów przebywających w Karkonoszach.
Zainteresowanych współpracą w charakterze wystawców lub uczestnictwem w imprezie zapraszamy na profil fb www.facebook.com/artglassfestival gdzie wszelkie informacje aktualizowane są na bieżąco.

Ozdobą tegorocznej edycji festiwalu będą koncerty: MARCINA WYROSTKA - 30 czerwca 2018 r.  i ANDRZEJA PIASECZNEGO - 1 lipca 2018 r. 


Złożenie oferty:
Ofertę uczestnictwa przygotowaną na poniższym formularzu „KARTA ZGŁOSZENIA” prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną (z wyraźnym dopiskiem ArtGlass Festiwal 2018 w tytule wiadomości lub na kopercie) na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail: jck@jck.pl


O kwalifikacji do udziału informować będziemy drogą mailową sukcesywnie w miarę napływania ofert aż do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 505 389 781

UWAGA!
Organizatorzy nie dopuszczają na terenie imprezy udziału handlu oferującego powszechnie dostępne artykuły, nie posiadające charakteru artystycznego lub rękodzielniczego.

Art&Glass Festival realizowany jest w ramach projektu „Alternatywa bez granic – warsztaty i prezentacje” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.

Termin: 30.06.2018 - 01.06.2018 r., godz. 10.00 - 22.00
Miejsce: Plac Ratuszowy

Informacje pochodzą ze strony www.jeleniagora.pl

Komentarz:

Dodaj
Ulubione (0)