Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Apartamenty IDAR

Apartamenty w Cieplicach

Dodaj do ulubionych
Podgórzyńska 14, Cieplice
Cena 160 - 380 zł
75 7... 6095...
Wyślij zapytanie
+ 7

O obiekcie

Serdecznie zapraszamy do nowopowstałych, komfortowych IDAR Apartamentów u podnóża Karkonoszy w górskim kurorcie Cieplice Zdrój / Jelenia Góra, tuż przy Parku Norweskim, Termach Cieplickich w sąsiedztwie Stawów Podgórzyńskich, w cichym i zielonym otoczeniu ogrodu z wiekowymi drzewami, skałkami oraz pięknym widokiem na panoramę Gór Olbrzymich.

Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy: 14 pokoi 2, 3-,4- osobowych klasy STANDARD, KOMFORT, KOMFORT PLUS, LUX identycznie wyposażonych o różnej powierzchni od 20 do 40 m2, w których wygoda i nowoczesność wnętrz oraz zieleń, cisza i zapierający dech widok za oknem pozwoli Państwu wyciszyć się, zdystansować i zregenerować siły. Część apartamentów jest przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, posiada dodatkowo dostawkę dla 1 lub 2 osób (sofa/narożnik) oraz duży balkon.

Łącznie jesteśmy w stanie pomieścić 38 osób.

W obiekcie znajduje się również IDARMED Cieplickie Centrum Fizjoterapii i Terapii Zintegrowanych obejmujące: 5 gabinetów wyposażonych w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt medyczny oraz przystosowanych do konsultacji, zabiegów fizjoterapeutycznych i terapii zintegrowanych (ze szczególnym uwzględnieniem rehabilitacji stomatologicznej i ortopedycznej oraz szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia, zdrowego odżywiania i medycyny naturalnej), salę do zajęć ruchowych (gimnastyka lecznicza, joga, treningi personalne) przystosowaną do prowadzenia codziennych zajęć, szkoleń i turnusów rehabilitacyjnych mogącą pomieścić ok. 20 osób na matach.

Oferujemy

Wyposażenie Apartamentów:

2 łóżka 1 osobowe połączone (z możliwością rozłączenia), dostawka (sofę lub narożnik dla 2 osób), szafa, biurko do pracy, stolik kawowy, TV, lodówka, czajnik elektryczny z zastawą, suszarka do włosów, ręczniki.

W apartamencie z balkonem meble zewnętrzne.

W pokojach regionalna woda mineralna „Wojcieszowianka”, zestaw herbat oraz kosmetyków hotelowych.

Wyposażenie obiektu

Akceptujemy małe zwierzęta
Parking na terenie posesji
Płatność kartą
Ogród do dyspozycji gości

Wyposażenie pokoi

Łazienka
Wi-Fi
Część pokoi z balkonami
Lodówka
Czajnik elektryczny
Suszarka do włosów
Ręczniki
Telewizor
TV SAT

Szczegóły

Ceny Apartamentów uzależnione są od obowiązujących sezonów:

Posezon: 11.03 - 26.04 ; 21.10 - 20.12 

Sezon: 26.04-21.10 ; 20.12- 11.03

Przedział cenowy / 1 Apartament:

Apartament STANDARD:

160 - 180 zł / 2 osoby dorosłe

Apartament KOMFORT:

180 - 200 zł / 2 osoby dorosłe

Apartament KOMFORT PLUS:

200 - 220 zł / 2 osoby dorosłe
290 - 310 zł / 3 osoby dorosłe

Apartament LUX:

220 - 240 zł / 2 osoby dorosłe

310 330 zł / 3 osoby dorosłe

360 380 zł / 4 osoby dorosłe

* Cena obejmuje nocleg, opłatę uzdrowiskową, monitorowany parking, dostęp do sieci WIFI.

Dostawka (sofa lub narożnik) - Bez śniadania - Dziecko do 6 lat (bez osobnego łóżka) bezpłatnie / 1 osoba na dostawce  90 zł / 2 osoby na dostawce 140 zł 

Śniadanie (4 zestawy do wyboru, w tym 1  dla dzieci lub bezglutenowy) w godzinach 8-10 - Dziecko do 6 lat bezpłatnie / Osoba dorosła 20 zł

Parking na posesji bezpłatnie / Akceptacja zwierząt bezpłatnie / Opłata uzdrowiskowa 3,50 zł / za dobę (wliczona w ceną za apartament)

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)